Kredyty

Zdolność kredytowa nie jest wyrocznią!

Przedstawimy Ci rozsądną ofertę na sfinansowanie swoich marzeń. Niezależnie od tego czy Twoje plany dotyczą zakupu mieszkania, wymiany samochodu na nowszy model czy podróży życia - powiemy Ci jak mądrze sfinansować swoje przedsięwzięcie i wybrać najkorzystniejszą opcję spośród setek dostępnych na rynku ofert.

Osłonimy przed Tobą wszystkie zawiłości umowy i powiemy jakie dokumenty należy przygotować, aby zaoszczędzić czas i szybko zrealizować marzenia.

O jaki kredyt możesz się ubiegać?

 • Kredyt hipoteczny. To jeden z najpopularniejszych i jednocześnie prostszych do uzyskania kredytów. Dzięki niemu możemy sfinalizować transakcję zakupu domu, mieszkania lub dowolnie wybranej nieruchomości. Cała kwota kredytu jest przelewana bezpośrednio na rachunek sprzedającego na podstawie zawartej umowy kupna - sprzedaży.
 • Kredyt Konsumpcyjny. Na większe i mniejsze potrzeby związane z codziennym życiem. Jego spłata jest indywidualnie ustalana z bankiem, a zabezpieczenie stanowi dochód kredytobiorcy. Wysokość kredytu zależy głównie od możliwości spłaty przez osobę zaciągającą kredyt i ewentualnych poręczeń osób trzecich.
 • Kredyt na zakup środka transportu. To środki finansowe przeznaczone na nowy lub używany pojazd posiadający ważny dowód rejestracyjny. Zabezpieczenie stanowi zapisana w nim cesja.
 • Leasing.

Dlaczego my

Codziennie analizujemy i wybieramy dla swoich Klientów tylko najlepsze produkty ubezpieczeniowe i kredytowe dopasowane do ich potrzeb, możliwości finansowych. A kiedy zachodzi potrzeba, pomagamy dochodzić odszkodowania od ubezpieczyciela negocjując w imieniu Klienta najlepszą stawkę...

więcej o nas

 • analizujemy
 • doradzamy
 • pomagamy

Jesteśmy dla Ciebie zawsze, gdy potrzebujesz ubezpieczenia, kredytu, odszkodowania lub pojazdu zastępczego.

 • Rafał photo

  "Skorzystałem z oferty samochodu zastępczego. Szybko i profesjonalnie zostałem obsłużony. Wybrane przeze mnie auto, czyste i gotowe do drogi zostało udostępnione w możliwie krótkim czasie. Polecam usługi Ubezpieczenie Podlasie."

  Rafał R.

 • Andrzej photo

  "Starałem się o kredyt w wielu bankach - najlepsze warunki i fachową pomoc oraz doradctwo otrzymałem właśnie w tym miejscu."

  Andrzej K.

 • Kamil photo

  "Po wypadku w pracy nie liczyłem na wiele. Znajomi doradzali mi różne opcje, jednak skutecznie i na miarę oczekiwań udało mi się uzyskać odszkodowaine za pośrednictwem Ubezpieczenia Podlasie. Polecam! "

  Kamil K.

Klienci o nas